Par AUTOSOLE

Autosole – viesnīcas, apartamentu rezidences un moteļi dažādām gaumēm

Autosoles grupa (Gruppoautosole) apvieno septiņas elegantā itāļu stilā labiekārtotas viesnīcas, rezidences un moteļus trijās Eiropas valstīs – Itālijā Milānā, Latvijā Rīgā un Spānijā – Andalūzijā, Kanseladā (Cancelada). Vienmēr mājīgas un viesmīlīgas, ģimenēm tās piedāvā apartamentu rezidences vai Studio tipa dzīvokļus, romantiskākiem cilvēkiem – unikālus Fashion room koncepta numurus ar saunu vai burbuļvannu, bet īpašu komfortu mīlošiem – De luxe klases numurus. Autosoles viesnīcās tūristi var labi atpūsties, biznesa cilvēki – veiksmīgi kārtot darījumus. Visur ir garantētas autostāvvietas, visos numuros – tikai īpaši liela izmēra gultas. Jūsu dzīvošana pie mums kļūs par komfortablu un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Autosoles grupas vēsture

Autosoles grupa ir ģimenes uzņēmums, kam ir gara un interesanta vēsture.

Mēs esam lepni, ka tās pamatus veido kopš 1950. gada Itālijā divās paaudzēs uzkrāta pieredze darbā ar nekustamajiem īpašumiem, viesnīcām un dzīvojamo māju būvniecību.

Pirmais motelis Autosole Lodi projektēts un uzcelts 1979. gadā pie automaģistrāles Autosole Milāna–Roma. Drīz vien tas kļuva ļoti populārs un ieguva labu reputāciju ar savu lielisko servisu un konfidencialitāti. Maģistrāles nosaukums “Autosole” arī kļuva par šī moteļa un vēlāk visas viesnīcu, rezidenču un moteļu Autosoles grupas nosaukumu. Vēlāk – no 1980. līdz 1990. gadam – tika izstrādāti projekti vairākām dzīvojamām rezidencēm Milānā.

2001. gadā Autosoles grupa paplašināja savu darbību ārpus Itālijas, ienākot Latvijas nekustamo īpašumu tirgū un iegādājoties divas viesnīcas Latvijas galvaspilsētā Rīgā, Ernestīnes un Aleksandra Čaka ielā.

2007. gadā Rīgā tika pilnībā pabeigta 1900. gadā celtas mājas autentiska restaurācija Hospitāļu ielā un atklāta trešā viesnīca – apartamentu rezidence Autosole. No 2009. līdz 2011. gadam būtiski paplašinājās motelis Autosole Ernestīnes ielā, un Autosole grupa tur izveidoja sava izstrādātā oriģinālā koncepta Fashion room numurus.

2004. gadā Autosoles grupa savu darbību sāka arī Spānijā. Izcili skaistā vietā, līdzās pasaulslavenajam Marabellas kūrortam, mazā, piemīlīgā pilsētiņā Vidusjūras krastā Kanseladā (Cancelada) durvis vēra apartamentu rezidence Autosole. 2012. gadā to pilnībā rekonstruēja pēc vienkāršotas Fashion room versijas.

2007. gadā pilnībā pabeidza jaunas trīszvaigžņu viesnīcas celtniecību un iekārtošanu netālu no Milānas centra.

Un visbeidzot – 2012. gadā Autosoles grupa atklāja savu pagaidām pēdējo, septīto viesnīcu Motel Autosole VIP pie automaģistrāles A7 starp Milānu un Ligūrijas ostas pilsētu Dženovu. Pirmo reizi visā savā fantastiskajā skaistumā te realizējās Autosoles patentētais Fashion room koncepts, kas Autosoles viesiem savās emocijās un fantāzijās piedāvā kļūt par īstiem “pasaules apceļotājiem”.

Autosoles grupa nedomā apstāties pie sasniegtā un jau plāno jaunus projektus.

Par Autosoles grupas jauno logo

Autosoles jaunais logo izveidots 2012. gadā. Tas simboliski ataino ceļu pretī saulei un ietver ikviena ceļotāja sapni – nokļūt jaunās vietās, kur “vairāk saules”, bet garīgi – tur, kur vairāk jaunu iespaidu un izziņas gaismas. Mūsu logo netieši stāsta arī par mūsu vēsturi – pirmais motelis Autosole Lodi celts tieši pie Autosoles automaģistrāles, bet automaģistrāles simbols – tā vienmēr ir nemitīga kustība, ceļš uz jauniem iespaidiem. Logo ietver vēl vienu mums būtisku stāstu – lai cik garš būtu Jūsu ceļš, Jūs vienmēr nokļūsiet tur, kur Jūs sagaida ar siltumu, prieku un nesavtīgu mīlestību – tāpat, kā to dara saule (Il Sole). Tāpēc Autosoles viesnīcu, rezidenču, moteļu moto ir: “Pie mums saule ir vienmēr!”

Autosoles vērtības un misija

Katrs viesis, lai arī kāds būtu tā ceļojuma mērķis, pie mums atradīs sev piemērotāko un patīkamāko. Autosoles moteļu, viesnīcu un rezidenču darbības principi ir vienkārši un izsakāmi ar tādiem jēdzieniem kā mājīgs miers, droša atpūta, saprotoša attieksme, iedvesmojošas iespējas, izdevīgi piedāvājumi, komforta sajūta un vienmēr Jums līdzās esošs draugs, uz kuru var paļauties. Mūsuprāt, Autosoles viesiem tam visam vajadzētu palīdzēt atjaunot spēkus un radošo iedvesmu. Atjaunot sevi. Dzīve ir tik skaista, pat vistumšākajā dienā tā ir saules pilna, un mēs cenšamies to pierādīt ar savu pozitīvo attieksmi pret klientiem. Tāpēc mēs droši sakām: “Pie mums saule ir vienmēr!”